Zbiórka podpisów w okręgu 31

Rozpoczynamy zbiórkę podpisów pod listami poparcia kandydatów na posłów i senatorów zgłaszanymi przez nasz komitet wyborczy. Poniżej znajdują się wzory formularzy do zbiórki podpisów w formacie PDF.

Proszę pamiętać, że karty SENAT drukujemy minimum 3! – Na obszarze działania okręgu 31 (Katowice) mamy 3 okręgi wyborcze do senatu i osoba która podpisuje się na karcie SEJM może (i powinna) podpisać się na karcie SENAT, ale tylko na jednej z trzech:

Okręg nr 74 – Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice

Okręg nr 75 – Mysłowice, Tychy, powiat bieruńsko-lędziński

Okręg nr 80 – Katowice

Prosimy o dopilnowanie aby adresy, a w szczególności nazwy miejscowości były czytelnie wpisywane. Można wpisywać wszystkie dane za osobę podpisującą – jedynie podpis musi być własnoręczny, aby było szybciej, na karcie senat osoba się tylko podpisuje, a my uzupełniamy (znamy dane z karty SEJM)
Wzory kart podpisów do pobrania:
Podpisy_SEJM
Podpisy_SENAT

 

 

Osoby chcące zasiadać w komisjach wyborczych proszone są o przyniesienie co najmniej 10 podpisów, 20 podpisów gwarantuje wystawienie do komisji, a 40 pozwala na wybranie komisji w której się chce zasiadać.

Wszyscy którzy chcą zasiadać proszeni są o niezwłoczne wysłanie maila lub sms do koordynatora z danymi (adres,telefon, email) celem usprawnienia rejestracji. Nie jest to w żaden sposób wiążące, po prostu pozwala nam na sprawne przygotowanie dokumentacji.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *